REGULAMIN

Regulamin zakupów w sklepie ksiazkitechniczneagh.pl


1.

Wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia jest warunkiem jego przyjęcia.


2.

Dane osobowe podane przez Klienta w formularzu zamówienia podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem, będą wykorzystane jedynie do potwierdzenia zamówienia oraz zaadresowania przesyłki.


3.

Do momentu wysłania przesyłki możliwe są zmiany w zamówieniu. Dyspozycje dotyczące zmian Klient powinien przekazać sklepowi telefonicznie 12 634-46-40 lub za pomocą e-maila: sklep@ksiazkitechniczneagh.pl.


4.

Zamówienia można składać przez całą dobę.


5.

Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższym dniu roboczym, następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do klienta) wynosi 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską.

W przypadku zamówień z opcją przelewu a nie płatności gotówką przesyłka zostanie wysłana po uzyskaniu przelewu na konto bankowe. W związku z tym, realizacja zamówienia może się wydłużyć. Proces ten można przyspieszyć przesyłając potwierdzenie przelewu z banku na nasz adres e-mail: sklep@ksiazkitechniczneagh.pl


W czasie przeprowadzanych inwentaryzacji, a także urlopów sprzedaż nie jest prowadzona a realizacja zamówienia opóźni się . Odpowiednia informacja o urlopie znajdzie się na stronie głównej sklepu.

 

6.
Sprzedaż Wydawnictw Naukowo-Dydaktycznych AGH nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki spowodowane błędnym i niedokładnym adresem podanym przez Klienta oraz za ewentualne opóźnienia w dostarczeniu przesyłki przez pocztę.

7.

Ceny książek podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są ustalane według obowiązujących stawek Poczty Polskiej.


8.

Do wszystkich sprzedanych książek dołączany jest paragon, wysyłany razem z książkami.

 

9.

Na prośbę Klienta możemy wystawić fakturę VAT, w związku z tym do kosztów dostawy, zgodnie z wymogami, musimy doliczyć 23%Vat.


10.

Klienci za zamówione książki z dostawą na terytorium Polski, realizowaną za pośrednictwem Poczty Polskiej, płacą przy odbiorze przesyłki gotówką.

 

11.

Klienci za zamówione książki mogą również zapłacić w formie przelewu. W związku z tym, prosimy o kontakt e-mail: sklep@ksiazkitechniczneagh.pl lub telefoniczny 12 634-46-40, celem uzyskania potwierdzenia dostępności książki i uzyskania numeru konta bankowego.

 

12.

W przypadku wyboru płatności w formie przelewu, koszt przesyłki uzależniony jest od wagi paczki. Ceny kształtują się w przedziale 0-1 kg i 1-2kg a zamówione ksiązki wysyłamy po otrzymaniu płatności na koncie. Przesłanie potwierdzenia przelewu bankowego na nasz adres e-mail: sklep@ksiazkitechniczneagh.pl przyspieszy proces realizacji zamówienia.


13.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w razie stwierdzenia w przesyłce:
– uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
– książek z wadami drukarskimi,
– niezgodności z zamówieniem.

W takim przypadku prosimy o kontakt.


14.

W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznego z Klientem przed realizacją zamówienia.

 

15. Polityka prywatności i ochrona danych osobowych dostosowana do wymogów art. 13 RODO z dnia 27kwietnia 2016r.


a. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Sprzedaż Wydawnictw Naukowo - Dydaktycznych AGH Bogumiła Mąsior z siedzibą Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, e-mail: sklep@ksiazkitechniczneagh.pl.

b. Dane będą przetwarzane tylko w celu realizacji zamówienia, złożonego za pośrednictwem naszej witryny sklepowej.

c. Pana/i dane są całkowicie bezpieczne i nie będą udostępniane bądź przekazywane osobom nie związanym z realizacją Pana/i zamówienia.

d. Dane będą przechowywane tylko przez okres od momentu złożenia przez Pana/ią zamówienia aż do momentu jego wysłania.

e. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 

Regulamin obowiązuje od 16.05.2011r.

Aktualizacja regulaminu   24.05.2018r.